STOP oszustom !

Drogi kliencie ze względu na fakt iż wielu konkurentów stosuje nieetyczne działania podczas produkcji wyrobów podobnych do naszych produktów (czyt. podróbek) oraz podczas akcji marketingowych (aukcje, strony, katalogi) mających na celu oszukać klienta na czym sami korzystają.
Poniżej podpowiadamy na co powinniście zwrócić uwagę dokonując zakupu abyście nie padli ofiarami oszustwa.

1. Sprawdź czy producent posiada atest na cały produkt czy tylko na wybrane elementy składowe.


2. Nieuczciwi producenci zawyżają wartości wymiarów produktów w celu uatrakcyjnienia swojej oferty - my NIE!


3. Nieuczciwi producenci wykorzystują zdjęcia większych modeli od tych które wysyłają w rzeczywistości - my NIE!

4. Sprawdzaj wypełnienie. Sprawdź czy jest to tylko czysty, fabrycznie nowy, granulat styropianowy eps 70/100 (kuleczki), czy zmielony styropian z odzysku, tudzież mielona pianka tapicerska czyli "śmieci". Prawdziwa pufa jest zawsze wypełniona dziewiczym granulatem styropianowym, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ.

Drogi Kliencie/Klientko zanim zdecydujesz się na zakup puf i foteli zwanych workami sako sprawdź czy nie są one wypełnione regranulatem czyli zmielonymi śmieciami pochodzącymi z odpadów po ocieplaniu budynków czy styropianowych opakowaniach lodówek, mebli itd.


5. Dowiedz się jaki rozmiar ma podnóżek, który powinieneś otrzymać w zestawie z pufą, gdyż wielu producentów praktykuje wysyłkę podnóżka o miniaturowych wymiarach nie dającego jakiejkolwiek wygody.

6. Sprawdź jakość produktu czy posiada uchwyt do przenoszenia i wstrząsania produktu, czy posiada wzmacniane stębnówką szwy, czy jest solidnie wykonany i wystarczająco wypełniony.

7. Częstym zjawiskiem jest niestaranne wykonanie produktu. Zwracaj uwagę na to czy produkt jest dodatkowo wzmacniany i uszlachetniony stębnówką na szwach, jest to bardzo ważny element techniczny jak i dekoracyjny.

8. Jeżeli produkt, który otrzymałeś nie spełnia któregoś z powyższych kryteriów to znaczy, że masz do czynienia z podróbką i zostałeś oszukany. Nie daj się oszukać - zwrócić produkt niezgodny z ofertą.


9. Dokonaj zakupu z pewnego źródła: WWW.CHILLIPUFY.PL - Zadowalamy, niezadowolonych klientów z zakupów u konkurentów!

JEŻELI OTRZYMASZ FOTEL NIEDOPRACOWANY I WYPEŁNIONY REGRANULATEM WYSTAW ODPOWIEDNI KOMENTARZ SPRZEDAJĄCEMU LUB ZWRÓĆ NIEUŻYTECZNY FOTEL! BO ZOSTAŁEŚ OSZUKANY!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl